Laavakivimassaaž ehk massaaž kuumade kividega

Laavakivimassaaž lõõgastab nii füüsiliselt kui psüühiliselt. Massaaž kuumade kividega stimuleerib immuunsüsteemi, soodustab pingetest vabanemist ja aitab leevendada pea- ja lihasvalusid. See massaaž kosutab ja tervendab füüsilise või emotsionaalse väsimuse korral, aitab leevendust tuua stressiolukordade ja unetuse puhul.

Laavakivimassaaž võib leevendada valu ja pingeid lihastes tänu massaažiteraapia ja kuumuse kombinatsioonile. Lihasvalude leevendamiseks soovitatakse sageli kuumust. Kuumuse rakendamine valutavale piirkonnale soodustab vereringe aktiveerimist, mis omakorda soodustab paranemist. 

Laavakivimassaaž on nahka noorendava toimega ja aitab kaasa ainevahetuse paranemisele. Sellel on tervendav toime ka sagedaste külmetuste puhul. Massaaž aitab kõrvaldada energiablokeeringuid ja taastab elujõudu. Laavakivimassaaž soojendab tugevalt lihaseid ja tõstab kogu organismi toonust. Kividest lähtuv soojus aitab lihastel lõdvestuda kiiremini kui tavalise massaaži ajal. Sel viisil paraneb ka paindlikkus, sest liiga pinges lihased raskendavad liikumist.

Laavakivimassaažil kasutatakse erinevaid massaaživõtteid, soojendatud laavakive ja nahka hooldavat looduslikku õli.

Kuumade kividega massaaži on tehtud juba ammustel aegadel

Kivisid on ravieesmärgil soojendatud juba sajandeid tagasi Aasias, Põhja-Ameerikas ja kindlasti ka teistel maadel, nii nagu ka Eestis. See on olnud põlisrahvaste loomulik tervendamismeetod.  

Laavakivimassaaž vastunäidustused:

• infektsioossed nahahaigused, naha kahjustused (sinikad, kriimustused)

• lahtised haavad

• südame- ja veresoonkonna haigused

• kõrge vererõhk

• diabeet

• rasedatele: ainult arsti loaga

• kõik teised klassikalise massaaži vastunäidustused

Lisaks saad lugeda siit: Laavakivimassaaži 9 kasutegurit. Soojad kivid sinu kehal

 

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!