Energeetiline bLA massaaž Tiibetist

Tiibeti meditsiini ja astroloogia iidsete teadmiste põhjal on välja töötatud spetsiaalne energeetiline bLA massaaž. Tiibeti meditsiinis tuntakse energiat, mida hääldatakse LA, aga mille tiibeti keelne nimetus on bLA. See on teadvusega seotud ja väga oluline energia, sest see kaitseb ja hoiab füüsilist keha tugeva ja tervena. 

Kui bLA energia ja füüsiline keha on terved, tunneb inimene end hästi, on harmoonias, enesekindel, tal on tugev immuunsüsteem ja puuduvad segadus ning kahtlused. Sel juhul on ka meeleolu ja emotsionaalse seisundiga  kõik hästi.

Aga bLA energia võib minna ka kaotsi

Miks füüsilise keha ja peene bLA energia vaheline kontakt mõnikord nõrgeneb või hoopis kaob? Põhjuseks võib olla stressirohke elu, läbielatud füüsiline või vaimne trauma, šokk, õnnetus, kroonilised haigused, aga ka operatsioonid või liiga tugevalt ja valesti tehtud massaažid–teraapiad. 

Märgid selle kohta, et bLA energia on kadunud, võivad olla: väsimus, kurbus, ärevus, ebaselge mõtlemine ja segadus, katkendlik uni ja eriti unes võpatamine, hallikas või tuhm jume. Kui bLA energiat pole enam palju järel, oleme liiga mõjutatavad ja seda ka energeetiliselt. Ja kui hommikul ärgates on ikka veel suur väsimus, on see samuti märk, et lood on halvad.

Hea uudis on, et seda energiat saab taastada ja tagasi kutsuda spetsiaalse õrna massaaži abil. 

Kuidas energeetiline massaaž toimub ja mõjub

Massaaži tehes töödeldakse bLA energia punkte, kasutatakse häält, spetsiaalset kujustamist ja õhkõrna puudutamist. Tasakaalustamine toimub seega nii keha kui ka meele tasandil.

bLA energia tagasitoomine võib anda juurde elujõudu, mõtteselgust, stabiilsust, seksuaalset heaolu, rahulolutunnet ja ka särava jume. Uni võib muutuda rahulikumaks ja sügavamaks.

Kellele sobib

Energeetiline, Tiibetist pärinev massaaž sobib eriti neile, kes tunnevad, et on kaotanud elurõõmu ja muutunud väsinuks ning elujõuetuks. Muidugi ei pea ootama nii kaua kuni enesetunne kehvaks läheb, lõõgastavat massaaži võib alati heaolutunde suurendamiseks nautida. Pingeliste igapäevatoimetuste rattas on väga hea mõte korraks peatuda, et märgata ja väärtustada ka iseennast. 

See on nii õrn massaažiliik, et sobib ka tundlikele inimestele ja lastele, mõjudes kõigile rahustavalt.

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!