Minu ja Teetatervendamise lugu

Tutvustan teile Teetatervendamise meetodit, mida olen nüüd juba 10 aastat kasutanud enda ja teiste ellu muutuste toomiseks. See on olnud üks järjekordne katalüsaator, mis on nüginud mu elu uutele radadele ja näidanud, kus on need vanad mõtte- ja tegutsemisviisid, millega koos enam edasi minna ei saa. Minu järjekordne sala-armastus. Read more “Minu ja Teetatervendamise lugu”

The Story of Me and ThetaHealing Method

I will introduce you to the ThetaHealing® method, which I have been using for 10 years now to bring about changes in my life and the lives of others. It has been one more catalyst that has nudged my life on new paths and shown me where the old ways of thinking and acting are, with which we can no longer go forward. ThetaHealing is a secret love of mine! Read more “The Story of Me and ThetaHealing Method”

Laavakivimassaaži 9 kasutegurit. Soojad kivid sinu kehal

Millised on laavakivimassaaži kasutegurid sinu tervist ja heaolu silmas pidades, sellest saadki alljärgnevalt lugeda. Ma olen massaažide ja erinevate teraapialiikidega tegelenud juba käesoleva sajandi algusest peale, nüüd võib minu tervisetoast leida ka soojad laavakivid ja tulla nautima seda omapärast massaažiliiki. Read more “Laavakivimassaaži 9 kasutegurit. Soojad kivid sinu kehal”

Minu pikaaegne armastus, mis ei lähe üle. TFH

Kuidas ma käisin Viljandis, et meelde tuletada, kui suur mu armastus jätkuvalt on. Mis on TFH ja mida see sinugi heaks võib korda saata. Kuidas taastada oma elurõõm, parandada tervist ja hajutada unistusi varjutavaid hirme. Read more “Minu pikaaegne armastus, mis ei lähe üle. TFH”

Heliteraapia. Kuidas muuta oma häält ja seega ka oma elu?

Täna ma viin teid häälemaailma. Saate teada, kuidas muuta oma häält, ja seega ka oma elu, paremuse suunas. Kuulete, mida mina oma õige hääle leidmiseks olen ära teinud ja tutvute professionaalse häälekoolitajaga, kellele heliteraapia on aastatepikkune kutsumus. Saate mõnegi uue nipi ja teadmise ning infot põnevate sündmuste kohta. Read more “Heliteraapia. Kuidas muuta oma häält ja seega ka oma elu?”

Las Palmas de Gran Canaria ja Elisa kius. 7. osa

Lubasin, et kirjutan veel Las Palmasest. Võtan siin loos ka Gran Canaria reisimuljed kokku ja pajatan sellestki, mis juhtus vahetult pärast reisi ja miks selle reisikirja avaldamine venis. Kes tunneb huvi, mida teha juhul, kui teleteenuste pakkuja (näiteks Elisa) kiusama hakkab, siis see on õigel lehel. Read more “Las Palmas de Gran Canaria ja Elisa kius. 7. osa”

Kapten Kidd, Arucas ja Arehucase rumm. 6. osa

Las Vegas asub nii lähedal, et kiviga visata ja seal pidavat keegi põllumees kasvatama öko suhkruroogu Arehucase rummivabrikule. Tulge kaasa, lähme degusteerime, kuidas rumm maitseb. NB! See ei ole alkoholireklaam vaid Gran Canaria üldhariva reisikirja järgmine osa koos loodusfotodega. Read more “Kapten Kidd, Arucas ja Arehucase rumm. 6. osa”

Maspalomas, liivadüünid ja vikerkaarelipud. 5. osa

Santa Catalina bussijaamast viib buss nr 30 otse Maspalomasesse. Maspalomas asub Gran Canaria lõunatipus ja ilmateade näitas, et siin on soojem kui põhjapool. Kohe näete fotosid sellest, millised need kuulsad liivadüünid välja näevad. Mille poolest see kuurort veel kuulus on, seda ma alguses ei teadnudki. Read more “Maspalomas, liivadüünid ja vikerkaarelipud. 5. osa”

Poema del Mar, Mere Poeem. 3. osa

Gran Canaria Poema del Mar nimeline akvaarium on sarnane Tenerifel asuva Loro pargiga, aga siin on põhiliselt ainult vees elavad olendid. Pilet maksis 27€ ja akvaarium tasus külastamist, sest pakkus mitmeid atraktsioone, vaatamiseks eriskummalisi elukaid ja hulga mõtlemisainet. Taustaks veeolendite läbi vee liuglemisele ja heljumisele mängis mahe klassikaline muusika. Tõeline Mere Poeem! Read more “Poema del Mar, Mere Poeem. 3. osa”

Gran Canaria. Las Canteras Atlandi ookeani kaldal. 2. osa

Eelmises loos tegime vahemaandumise London Stanstedi lennujaamas. Gran Canariale oleks saanud ka mitmel muul viisil, kõige lihtsam vist läbi Milaano, aga selleks ajaks, kui ma piletite valimisega liigselt kaua aega veetsin, olid need juba ära ostetud. Mul tiksus mõttes Gran Canaria külastamise idee seetõttu, sest eelmisel aastal oli Tenerifel maru vahva ja ma pidasin plaani, et Kanaari saared võiks kõik läbi käia. Ma arvasin, et Gran Canaria ilm on ka kindlasti soe. Read more “Gran Canaria. Las Canteras Atlandi ookeani kaldal. 2. osa”

Lugano järv ja Porto Ceresio Šveitsi lähedal. 3. osa

Reisikirja eelmistes osades jõudsin Põhja-Itaalias ära näha Varese püha mäe, leida Varese kesklinnast üles kummalise toaga öömaja ja olin pühapäeva hommikul valmis sõrmed Lugano järve vette kastma. Tulge minuga mõttes rongijaama ja sõidame Šveitsi suunas! Näete kauneid järve- ja mäepilte. Read more “Lugano järv ja Porto Ceresio Šveitsi lähedal. 3. osa”

Varese linn ehk mida teha Milan Malpensa kandis. 1. osa

Tänane lugu räägib sellest, kuidas üks tavalisena Tartus alanud reedene päev vajus unne Milaano lähedal, Põhja-Itaalias. Samuti sellest, mida leida Milan Malpensa lennujaamast, et Varese-nimelisi paiku on mujalgi kui Võrumaal ja kuidas jõuda Varese pühale mäele. Read more “Varese linn ehk mida teha Milan Malpensa kandis. 1. osa”

Valaste juga ja Ida-Virumaa matkarajad

Jätkan oma sügisese Ida-Virumaa seiklusreisi kirjeldamist. Järgmisel septembrikuu päeval, peale hommikusööki Kohtla-Järve Alexi hotellis, võtsime suuna mere poole. Millised näevad välja Valaste juga, Ontika pankrannik, Saka mõisapargi ja Toila Oru pargi matkarajad sügisel, saate kohe oma silmaga näha. Read more “Valaste juga ja Ida-Virumaa matkarajad”

Kaevandusmuuseum, karjääriredel ja öine Kohtla-Järve

Kes tahab lugeda karjääriredelist ja sellest, kelle mälestused on kirkad, see on õiges kohas. Saate teada, millised näevad välja Eesti Kaevandusmuuseum ja Kohtla-Järve öised tänavad, näete looduspilte ja ehk saate inspiratsiooni uueks Eestimaa avastusretkeks. Sündmused toimusid küll septembris, aga nupule avalda kohe vajutasin alles praegu. Read more “Kaevandusmuuseum, karjääriredel ja öine Kohtla-Järve”