Kontaktid

On aeg hoolitseda oma tervise ja eneseteostuse eest!

Soovid broneerida aega teraapiaseansile, registreeruda joogatundi, jagada oma mõtteid või pakkuda koostööd – näiteks tellida artikkel, aidata ühel käsikirjal raamatuks sündida või midagi veel vahvamat? Tee seda! Helista või kirjuta.

Telefon: +372 56988276

E-post: terviseviis@gmail.com

Terviseviis teraapiakabinet asub Tartus, Tammelinna raamatukogu lähedal. Aadress täpsustatakse registreerimisel. Kui hetkel ei saa telefonile vastata, helistatakse tagasi. Teenuste eest on võimalik tasuda kohapeal sularahas.

Tutvustus

Annika Reinumägi

Olen kundalini jooga õpetaja ja tegelen erinevate teraapiameetoditega.  Armastan ka reisimist, reiside korraldamist ja reisikirjade kirjutamist.

Mulle on oluline innustada inimesi liikuma oma unistuste suunas. Soov toetada ennast ja teisi stressi, valu ja ärevusega toimetulekul viis mind nii rakendusliku kinesioloogia meetodite Tervendav puudutus ja Energeetiline psühholoogia, kui ka hingamisõpetajate koolitusele. Huvi tervisliku eluviisi vastu suunas ennast pidevalt täiendama ja nii tekkisid ka uued ideed.

Tänu õpingutele Tartu Ülikoolis keemia erialal ja pikaajalisele töökogemusele meditsiini valdkonnas on minu jaoks  lihtne ja loomulik kombineerida erinevaid teraapia meetodeid. Kogenud valguse ja kristallide energia tõhusust, võtsin kasutusele spetsiaalse valgus- ja värviteraapia. Pingete leevendamiseks õppisin massaaže Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis ning Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Üheks mu lemmikutest on Access Consciousness elumuutvad tehnikaid.

Praktiseerimise käigus on välja kujunenud ka minu isiklik energiateraapia meetod. Jagan rõõmuga oma teadmisi aastate vältel omandatud tervendusviiside kohta, mis on toonud inimeste ellu rohkem mõtteselgust, inspiratsiooni ja üldist heaolu.

Ajakirjanduses ilmunud reisikirjad

Iidsete kultuuride aardelaekad Vahemeres Malta ja Gozo. Postimees, 18.10.2018

Musta mäe maal Montenegros. Ajakiri Sensa, november 2015

Naistega õnne, päikese ja tulemäe maal. Postimees, 12.06.2015

Naistega Viie küla maal. Postimees, 05.07.2014

 

Kingitus Sinule

Kui lähed reisima ja broneerid majutust Booking.com kaudu, kasuta seda linki.

Pärast reisi saad oma broneeringult 10% tagasi ja Booking.com ostab mulle ka tassi kohvi. Jaga ka oma reisimuljeid!

 

Rekvisiidid

Terviseviis OÜ

Registrikood 14030039

Arveldusarve   EE847700771001971438

AS LHV Pank