Minu pikaaegne armastus, mis ei lähe üle. TFH

Kuidas ma käisin Viljandis, et meelde tuletada, kui suur mu armastus jätkuvalt on. Mis on TFH ja mida see sinugi heaks võib korda saata. Kuidas taastada oma elurõõm, parandada tervist ja hajutada unistusi varjutavaid hirme.

Ma olen peaaegu sajandi algusest peale tundnud vaimustust THF vastu. See on olnud üks mu elumuutjatest. Täiesti otsejoones viis TFH mind selleni, et hakkasin ühel hetkel sõpradega ringi reisima. Vabas ja metsikus stiilis ringiuhamine oli nii vahva, et sellest oli ju lausa vajalik kirjutada nii ajakirjanduse veergudele kui ka luua mõtete avaldamiseks suisa oma blogi. Nii õppisin lugusid kirjutama, mis oli ühe mu unistuse täitumine.

Kui selgeks sain, kuidas iseseisvalt lennupiletite ostmine ja üksi lennule minek käib, ning mis veel tähtsam, vabanesin eestlaslikust 24/7/365 (ma ei liialda siin!) töörassimisest, siis ei takistanud mind enam miski üksi reisimast (mis olid kahe järgmise unistuse täitumised). TFH ja muud meetodid võtsid hirmublokke maha ja hing sai ka hakata oma sõna sekka ütlema ning kokkusattumusi korraldama.

Sel ajal kui ettevõtlus, joogatamine ja massaažitamine mu tähelepanu hõivasid, jäid rakendusliku kinesioloogia meetodid tahaplaanile. Kuna Viljandi on aga nii kena koht, siis korraldasin nüüd omale sinna nädalavahetuse reisi ja ühtlasi praktiseerisin ka THF ehk Touch for Health ehk Tervendava puudutuse meetodit. Avastasin, et see vaimustab mind jätkuvalt.

Mida head TFH ehk Tervendav puudutus korda võib saata?

Rakendusliku kinesioloogia meetodid võivad aidata sul teadlikumaks saada oma tasakaalutuste tegelikest põhjustest, teha korrektuure su alateadvuses, aidata taastada energia vaba voolu kehas ja muu hulgas anda infot ka sulle sobivate ja ebasobivate toiduainete kohta. Kinesiologia meetodid lähtuvad sellest, et keha teab, mida ta hetkel tervenemiseks kõige enam vajab ja lihastesti abil annabki ta meile sellest teada, suunates meid tasakaalutuste juurpõhjusteni.

Tasakaalutused tekivad meis siis, kui energiavool kehas mingil põhjusel blokeerub. Seda mingit põhjust aitabki Tervendav puudutus avastada ja selle tagajärjel võib blokk ka lahti hargneda. Kui me ei luba energial vabalt ringelda, tekivadki hirmublokid, stressid, masendus, pinged ja kõik muu selline. Inimene on isetervenev ja tegelikult oled sina ise see, kes ennast tervendab. Teinekord läheb lihtalt tarvis natuke lisajõudu, et su uinunud tervenemisvõime saaks uuesti aktiveeruda. Siin saabki Tervendav puudutus appi tulla. Kinesioloogia hämmastab sellega, et lahendab sageli niisugusi terviseprobleeme, mida teised meetodid pole märganud või lahendada osanud.

Mulle meeldib mõista seoseid lihaste, energiameridiaanide, erinevate kehapunktide, värvide ja kõige muu vahel, mis puudutab elu ja tervist. Mind võlub TFH juures, et ma saan neid teadmisi, harjutusi ja võtteid kasutada seoses kõige muuga, millega tegelen. Näiteks joogatunnis, muude tööde-tegemiste juures ja vabal ajal. Kõik mu tegemised on omavahel seotud ja põnevaid teemasid annab veel juurde avastada. Otsimine, uurimine ja avastamine on aga tohutult vahva.

Traditsioonilist hiina meditsiini kaasaegsete teadmistega ühendav rakenduslik kinesioloogia pakub ainulaadset vaateviisi keha tasakaalutuste tuvastamiseks ja parandamiseks olemuse kõigis aspektides. See võib leevendada kehalisi vaevusi ja hingehaavu, tasakaalustada emotsioone, luua mentaalset selgust ja sel viisil parandada elukvaliteeti.

Mida kõike võib juhtuda kui energiablokeeringud vabanevad

Mida mina oma klientide näidetel võin välja tuua, et väga sageli on peale energiablokeeringute lahustumist viidud ellu ka suuremaid muudatusi. Näiteks elukoha vahetus, elukaaslase leidmine, reisima hakkamine ja nii edasi. Mõnikord ma küsin endalt veidi murelikult, et kas ma ei lükka inimesi liiga kaugele üle piiri – näiteks konkreetselt üle riigipiiri välismaareisidele, või üle taluvusepiiri, et ellu saaks ilmuda midagi uut ja nii edasi. Siiski, raamideks on alati see, et midagi ei juhtu rohkemat, kui inimene suudab hetkel taluda. Mina ise olen kõik endaga juhtunu suutnud välja kanda ja uskuge mind, see on hõlmanud peale ülalnimetatu veel väga palju rohkem. Ma pole jõudnud isegi järge pidada, kas käsil on mu 9-s elu või on mõned veel varuks.

Sel korral Tervendava puudutuse meetodit praktiseerides loobusin mina muu hulgas blokeeringust, mis takistas mul oma oskusi teile üles tunnistamast. Nii et nüüd te siis teate sellest ja teate ka seda, miks te sellest teada saite ja eks ma hakkan muud kasulikku infot ka päevavalgele tooma.

Kuidas saad TFH ise kogeda?

Tervendava puudutuse seansile tulles pead arvestama, et ma ei lase sul niisama massaažilaual tukkuda. Lihastestimine annab hea kergemat sorti koormuse nii mulle kui ka sulle. Igal juhul võimaldab see sinul  endal sinu tervise paranemisele kaasa aidata. Isetervenev tähendabki, et näed ise ka vaeva ja sellega loodki püsivaid tulemusi. Kui õpid ennast kõikvõimalikes eluraskustes uuesti tasakaalu viima, siis oledki elamise kunstis juba natuke rohkem vilunud.

Boonuseks on see, et kui muutud ise tasakaalukamaks, elujõulisemaks ja rõõmsamaks, kohandab ka ümbrus end sinu uue oleku järgi. Võid muutuda veidi suuremaks õnnemagnetiks.

Aja broneerimiseks kirjuta mulle. Kontaktid ja info minu kohta leiad siit: Kontaktid

Lugu illustreerivad fotod Viljandi Paala järvest, kevadest ja Võrtsjärvest.