Tagasiside

Mida inimesed on teraapiateenustest arvanud

“See ju aastasadade tarkus, mida meie vanaemad-vanaisad praktiseerisid! Vahepeal kadus ainult unustusehõlma. Tasub järele proovida!” (Sirje J. kupumassaažist)

“Suur tänu sulle turgutava kupumassaaži ja tervendava valgusteraapia eest! Ma kiidan su käsi!” (Sirje K. kupumassaaži ja valgusteraapia kogemus)

“Väga mõnus protseduur, kogesin omal nahal, soovitan.” (Helle P. kupumassaaži kogemus)

“Olen ise kogenud, et tusatuju taganeb!” (Sirje J. valgusteraapia kogemus)

“Aitäh hea  kupumassaaži eest! Sinu kabinetis on valgus ja positiivsus alati garanteeritud!” (Sirje K. kogemused)

“Super hea massaaž, mõjub eriti hästi kõhu piirkonnas olevast rasvast ja tselluliidist lahti saamiseks, samuti mõjub hästi seedimisele. Tasub proovida, te ei kahetse.” (Liia M. kupumassaaži kogemus)

“Kirjutan, et öelda suur, suuuuur tänu imehea massaaži ja loomulikult armsa ja sooja vastuvõtu eest. Mul on suur au Sind tunda, olen seepärast lausa õnnesärgis sündinud! Ei saa mitte ütlemata jätta, et Sul on väga head käed! Soovitan kõigile soojalt – minge ja laske Annikal ennast mudida – te ei pettu tema kätes, oskustes, soojuses, võimetes! Peale selle on igal huvilisel võimalik endale Annikalt saada hea väega poolvääriskivist ehe! Mina armastan kive – nendest on palju abi – tasub ainult küsida ja  kivike aitab Sind!   Õnne ja rahuga täidetud rahulolev kunde Mulgimaalt.” (Malle E. tagasiside kogemused)