Raamatud saabusid trükikojast!

Ma ei saa praegu magama jääda, vähemalt mitte enne, kui olen teile, armsad, välja lobisenud, et trükikojast saabusid uhiuued raamatud! Päriselt. Raamatud saabusid just mõni hetk tagasi! Minu tehtud fotod ja kirjutatud lood saidki raamatukaante vahele!

Hea tunne on, kui unistused teoks saavad. Ja rõõm on ka sellest, et te kõik olete ühele vahvale asjale oma panuse andnud. Et te siin lugemas käite ja mõnikord ka tagasisidet annate ja mind Hooandjas toetasite, see kõik loeb mulle väga palju. Loodan, et äsjailmunud raamatud toovad teile mõne rõõmsa hetke tagasi.

Soovid head jõulukingitust? Või sünnipäevakinki armsale sõbrale?

Ma ei saa magama jääda ka sellepärast, et tahan enne veel ühe raamatu läbi lugeda. Enne kui magama jään. Sest mulle tundub, et see on päris hea öökapi raamat. Tekstiga ei ole ülemäära priisatud ja fotod on kenad, värvilised ning läikivad. Loed ühe lehekülje, vaatad pilti ja unistad oma unistusi. Just niisugune ongi raamat „Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid”.

Mina kavatsen mõned sellised raamatud sõpradele jõuludeks kinkida ja soovitan teile kõigile sedasama. See raamat on hea kingitus isegi neile, kes lugeda üldse ei viitsi. Miks? Sest siin on fotod. Loodusfotod Eestimaa loodusest. Eriti talvisel mustvalgel ajal on neid hea vaadata ja suve taga igatseda.

Võiks öelda, et mingil hetkel võib tegu olla ka ajaloolise raamatuga, kuna loodust tundub iga päevaga hullupööra vähemaks jäävat. Sellise tempoga ma eriti ei usu, et järgmisel aastal üldse nii looduslikke fotosid teha saab. Fotosid, millel on puud, lilled ja loomad. Hingerahu ja elurõõm.

Kuidas mõned raamatud omale saada?

Hooandjad on e-raamatud juba kätte saanud, paberraamatud panen ka lähiajal posti. Kes pole mulle veel oma koordinaate jaganud, kuhu raamat saata, palun leidke mu kiri oma postkastist üles.

Kes veel soovib raamatut omale osta, palun kirjutage terviseviis@gmail.com.

Raamatu hind autorilt ostes on 14 eurot, lisandub saatekulu.

Raamatupoodidega ma pole veel suhelnud, nii et pole teada, kas ja kuna raamat neisse peaks jõudma. Suure tõenäosusega raamatupoodidesse ei jõuagi. Loodan aga, et kõmu mu raamatu ilmumisest juba levib ja kõik raamatud leiavad “oma inimesed” üles.

Kell tiksub kesköö poole

ja mul tekkis praegu küsimus, et kas mul lapsena oli taskulamp, millega salaja teki all raamatut lugeda või ei olnud? Kui taskulampi ei olnud, kas võisin siis öölambi valgel hommikuni lugeda või tuli sellest pigem pahandus? Vaat nüüd, ei mäletagi enam.

Teile kõigile soovin nüüd põnevat kulgemist ööst hommikusse raamatute seltsis ja paneme helenduvad ekraanid kenasti kinni!

Möödunud pika aja jooksul olen aga tootnud veel selliseid tekste oma raamatu kohta:

Raamatule hoo andmisest SIIN 

Kuidas tekkis julgus raamat välja anda SIIN

Kuidas liikuv meditatsioon saab olla igapäevaelu loomulik osa SIIN

Lugu punaste tantsukingadega naisest SIIN

Milleni võib viia mentorlus ja ise-kirjastamine SIIN

Lisaks Terviseviis facebooki leheküljel SIIN