Anname hoogu! Ilmumas on uus raamat “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid”

Tervist, armsad! Mul on suur rõõm jagada, et tänu sellele, et te siin lugemas käite ja mind utsitate üha uusi lugusid kirjutama, ilmub loodetavasti varsti ka uus raamat “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid”! Juhuu! Ilma teie abita poleks seda juhtunud! Ma olen niiiii rõõmus, et mu blogil on lugejad! Kõik teie! Hurraaaaa! Mul on teiega nii vahva!

Mis aga on meditsatsioon ja mis on fotomeditatsioonid?

Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid

Olen juba mõnda aega unistanud oma raamatu käes hoidmisest, teate küll sellist hetke, kui teos on veel trükilõhnaline ja avamata. Mis tunne see võiks olla? Siiski mõtlesin, kas keegi seda loeks, kui maailmas on juba niigi triljoneid raamatuid. Pealegi need puud, mis paberiks peavad saama, kas see on ikka seda väärt?

Praegu on aga just selline hetk, mil mulle tundub, et jah, see on minu raamatu aeg. Nii tundub mulle  seetõttu, et maailm on viimasel ajal võtnud peale ülemõistuse kiired tuurid ogaruse poole liikumisel ja meil inimestena on lihtsalt vaja sellest karussellist välja astuda, rahuneda, vaadata iseendasse, leida oma naeratus taas üles ja taastada harmooniline suhe loodusega.

Ma usun ka, et ilu nägemine ja headuse tunnetamine tervendab. Ja ma usun, et puude mälestus püsib raamatuna ehk mõni hetk kauem kui tuhk Hollandi ahjudes, kus kedagi ei huvita, mitusada aastat vana või ehk koguni hiiepuu see korraks lõõmav saepuru oli. Minu raamatus on pildid metsast, kui see veel alles oli ja nii säilib veidi mälestust vähemalt piltidena.

Sõna meditsatsioon kasvas välja rahulikust, meditatiivsest kulgemisest rabades, metsades, merekaldal. Nii andis loodus meditatsioonile lisaenergia ja -tunnetuse. Meditatsiooni sees on justkui metsa energiat! Meditatsioon ei ole ju lihtsalt omaette nurgas istumine, meditatiivsed ja tervendavad on tegelikult paljud tegevused, mida me teeme rahulikult ja keskendunult.

Fotomeditatsioonid tähendab seda, et loodusfotod võivad samuti muuta meelt rahulikumaks ja ehk leiad neist endale ka isikliku sõnumi.

Lood minu raamatus on lühikesed, hea sõnumiga, ja ma loodan, et panevad lugejat kaasa tunnetama ja endagi elus rohkem rõõmsaid hetki meelde tuletama. Miks mitte ka üles kirjutama! Raamatuga ma soovingi pöörata tähelepanu headuse, ilu, vaimustuse, vapruse ja hingerahu olulisusele.

Mida head sina sellest raamatust saad?

Loodan, et minu raamat “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid” muudab su päeva rõõmsamaks! Selle raamatu kaudu saad korraks minu maailma külla tulla ja mis mul muud üle jääb kui loota, et sulle siin meeldib!

Raamatut võib kasutada näiteks hea sõnumi leidmiseks oma päeva jaoks, avades raamatu juhuslikust kohast ja vaadates, milliseid mõtteid seoses tähelepanu köitnud loo või fotoga tekib. Võid hakata märkama, kas sinu elus toimivad sarnased kokkusattumused ja salapära. Igapäevaselt kipume ümbritsevat ilu tavapäraseks pidama, aga kui hakata näiteks mõnele taimele, loomale või putukale tähelepanu pöörama, siis hakkab ta poseerima, vaatajaga suhtlema. Täpselt nagu inimene, hahaa! Loodan, et oskame järjest rohkem ümbritsevaga harmoonias olla ja märgata.

Ja kui on vaja kiiresti sõbrale kingitust – palun väga, haara raamat kaasa!

Pealegi, helendavad ekraanid (isegi koos selle blogiga, eks) on parem enne magamaminekut kinni ja voodist eemale panna, raamatu võid aga öökapile sättida ja korraks ikka veel pilte vaadata.

Ja veel: kas pole äge, et kui loed kellegi blogi, oled temaga sel viisil juba üsna tuttavaks saanud (selles mõttes, et sa ju enam-vähem tead juba, kus ma käin, mida söön ja mida loen) ja siis saad ka tema pühendusega raamatu omanikuks? Kaaned, lehed, tekst, pildid ja puha!

Mida raamat “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid” minu jaoks tähendab?

Kes mind rohkem tunneb, see teab, et minu elus on aeg-ajalt ikka mingi kriis toimunud. Selleks, et  kooskõla iseeneses jälle üles leida, olengi hakanud reisima, looduses rändama ja ka joogatunde läbi viima. See on mind ka kokku viinud põnevate inimestega ja pannud mõndagi, näiteks nagu ka asjade rohkust, ümber hindama.

Armastan väga nähtut kirja panna, ka selleks, et vahvad hetked ei ununeks. Raamatust “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid” leiadki mõned sellised mind puudutanud hetked, mida soovin jagada. See on omamoodi vikerkaar, mis koosneb erinevatest, kuid omavahel kokku liidetud mõtetest-tunnetest. Kõige suurema põnevusega ootan seda hetke, mil saan trükist ilmunud raamatud tellijate poole teele saata.

Kuidas sina saad aidata?

Raamatu “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid” käsikiri on valmis, lühilugusid on ligi 60 ja fotosid teist samapalju. Järgmised sammud on seotud raamatu väljaandmisega: toimetamine, küljendamine-kujundamine, trükkimine. Siin saadki sina oma õla alla panna ja toetada minu unistust.

Raamatu projekti Hooandjas saab toetada SIIN 

Hooandjas on ka mitmeid vahvaid kingitusi, mille vahel saad valida.

Toetuse jagamise eest saadan sinu poole lisaks kingitustele teele ka ülisuure sooja tänulaine ja energeetilise kallistuse. Kajastan oma blogis ka seda, kuidas raamatuprojektil läheb ja toetuse jagajate nõusolekul tänan neid avalikult raamatule pühendatud lehel, millel on ka veel lisainfot, SIIN

Loodan, et mu raamat rõõmustab sind ja kohtume mõnel matkarajal, joogatunnis või meditatsioonil!

NB! Fotod ei ole raamatust, sest ma ei saa siin ju kõike ka välja lobiseda! Fotod on eilsest metsaskäigust.