Lõvi kuu ja lõkketuli

lõvi. foto: Pixabay

Augustikuu kallab meid üle suure hulga lisaenergiaga. Selline on lihtsalt lõvi loomus. Piltlikult öeldes möirgab praegu meie peade kohal ju lõvi tähemärk. Sellel, lõvi kuul, on paras aeg käivitada oma sisemise energia generaator. Hea lõvi on sütitav liider, suuremeelne ja suure südamega.  

Kas oskame aga taevalikku lõvi silitada või laseme tal end maha murda?

Lõvi särab kuldsena nagu päike. Inimese sisemine päike asub tema kehas, päikesepõimikus, nabast kõrgemal ja roietest allpool. See on energiakeskus, mis hoolitseb sisemise jõu, elurõõmu ja loomiskire eest. Kui hoiame elutule leegid lõõmamas, laieneb meie energia ja isikupära nii, et muutub kõigile tuntavaks.

elurõõm
Loodus meie ümber kingib külluslikult energiat!

Jõukeskuses põleb sisemine tuli

Sisemist tuld inspireerib ja ergutab lõkketule ees istumine. Viska mõttes tulle kõik vana ja valulik. Võid oma mured ka paberile kirjutada ja selle siis põletada. Suvel naudi päikese käes jalutamist.

lõkketuli
Põleta vanad, valusad tundemustrid

Päikesepõimikut ergutab kirgas kollane värv. Kollased ja kuldsed taimed on näiteks ingver, kurkum, kummel, aga ka kaneel. Kristallidest on toetavad kollane kaltsiit ja safiir, tiigrisilm, tsitriin, merevaik.

tervendamine kividega

Päikesepõimik on sinu olemuse tuum, mis kannab ettekujutust sellest, kes sa oled.  Selle tšakra kingitus on, et sa tunned oma isiklikku väge, oled enesekindel, vastutustundlik ja usaldusväärne. Tugev kolmas tšakra võimaldab tervitada väljakutseid, muutes need arendavateks ja elus edasiviivateks  võimalusteks. Mida tähendab tegelikult sinu jaoks õnn?

Isikliku väega tuleb toimetada tasakaalustatud viisil

Tasakaalus olemine tähendab, et sa pole ülereageeriv, mis viib emotsionaalsete purseteni. Samuti mitte liiga passiivne, muidu lased elul mööduda nii, et jääd kõrvaltvaataja rolli. Väljakutse on teadlike valikute tegemises, oskuses valida seda, mis toob sinu ellu rõõmu ja kergust ning siis ka vastavalt tegutseda. Minna edasi väärikalt, nagu lõvile kohane ja saavutada oma elu eesmärk.

Eneselt võiks küsida: mida ma valin? Kas armastuse, heaolu ja tervise? Kas tunnen otsust langetades vabaduse, rõõmu ja kerguse tunnet?

Otsusta, et oled enesekindel ja edukas ning kasutad oma loomeenergiat sundimatult!

Päikesepõimik on ka sisemine alarm

See on seotud seedesüsteemiga, mao, maksa, sapipõiega. Kas tunned kõhus pinget? Kõht võib tõmbuda krampi stressiolukordades. Kui tunned end ebakindlalt isegi iseenda seltsis rääkimata sellest, et suudaksid nautida oma loomulikku, lõvile omast hiilgust , siis puudub sul kooskõla iseendaga. Vaja on see taasluua!

8/8

Üks tähenduslik ja kaunis kujund, millest ei saa üle ega ümber, on 8.august ehk 8/8. See meenutab mulle taas ka number kaheksale pühendatud kindlust Castel del Montet.

Number 8 sümboliseerib küllust, jõukust ja sisemist tarkust, aga ka karmat. Number kaheksas võib märgata meie DNA struktuurile sarnast geomeetrilist kuju. Sellesse on kirjutatud nii esivanemate mälestused kui ka igapäevaelu puudutavad otsused.

Meie emotsioonid ja mõttemustrid on energialained. Kuhu need meid kannavad? Millist reaalsust loovad? Millele keskendud, see täidab sinu meele ja keha omakorda vastab sellele. Oma mõttega on võimalik anda rakkudele ergutust tervete omasuguste loomiseks. Samuti on võimalik teha neile haiget, sundida  muteeruma.

Praegu, sellel müstilisel 8/8 ajal, on kasulik uurida, kuidas on võimalik iseennast puhastada. Hea on pilk peale visata, millised kokkulepped oled sõlminud iseenda ja teistega, millised uskumused oled vanematelt üle võtnud ja millised lõngad elukangasse ise kudunud. Mida saaks paremaks muuta?

Stressi maandamise harjutus

Pühi minema välisest maailmast pärinevate pingete ja stressi mõju ning süüta tõelise sisemise juhatuse keskus, väekeskus, iseenda sees. Kõigepealt võta endale hetk vaba aega. Pane käed oma kõhule. Kujuta oma päikesepõimikut ette nagu kõhus säravat kuldkollast valgusepalli.

Täiuslik harmoonia ja inspiratsioon!
Täiuslik harmoonia ja rõõm!

Iga hingetõmbega tunne, kuidas imeline kollane valgus järjest suureneb ja kirkamaks muutub. Mida säravamaks sinu energiakeskus muutub, seda enesekindlamaks ja elurõõmsamaks muutud ka sina. Kaunis kuldkollane valgus täidab nüüd kogu sinu keha! Kõik keha rakud kümblevad tervendavas, soojas hiilguses. Tunne end järjest väekamana ja tugevamana.

Kuidas sa võiksid veel rohkem särada?