Kupumassaaž  ja klassikaline massaaž kombineeritult

Kupumassaaž on massaažiliik, mille puhul mõjutatakse kupuga tekitatud vaakumi abil keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupp töötab vaakumteraapia põhimõttel. Kasutatakse erineva suurusega silikoonist kuppe, samuti massaažikreemi, et kupp nahal paremini libiseks.  Kuputeraapiat tehakse lähtuvalt kliendi vajadustest, keskendudes konkreetsetele piirkondadele. Lisaks kasutatakse erinevaid käsimassaaži võtteid.

Kupumassaaž kiirendab vere- ja lümfiringet, muudab naha elastsemaks ja aitab eemaldada kehast toksiine. Kõhult, puusadelt ja reitelt kaob liigne rasv ja tselluliit. Paraneb siseorganite töö ja ainevahetus. Jääkainetest ja liigsest rasvast vabanemine toob kaasa energilisema oleku ja parema enesetunde.

Kupumassaaž lõdvestab pinges lihaseid ja kudesid ning aitab leevendada valu. Samuti rahustab närvisüsteemi, vähendab stressi ja aitab unetuse puhul. Leevendab ka kroonilist väsimust ja üleminekuea vaevusi. Kupumassaaž tugevdab immuunsüsteemi ja toob leevendust paljude tervisemurede puhul.

Klassikaline massaaž aitab samuti leevendada lihaspingeid, kiirendada vere- ja lümfiringet, puhastada kudesid jääkainetest, tõsta naha toonust ja elastsust, soodustada ainevahetust. Massaaži abil töödeldakse lihaseid, kõõluseid, nahka, naha aluskudesid. Mõjutatud saab ka närvisüsteem. Massaažil on ka energeetiline toime, see vähendab stressi ja loob heaolutunde.

Peale massaaži on soovitav juua piisavalt vett, et aidata kehal jääkainetest vabaneda.

Loe veel:  5 põhjust, miks kupumassaaž on vaimustav

Aja broneerimiseks kirjuta mulle.

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!