Ma avasin fotogalerii

Mul on teile järjekordne üllatus: teie päralt on nüüd fotogalerii! Fotogaleriis on minu tehtud fotod koos sõnumitega. Seda kõike ikka selleks, et teie päeva rõõmsamaks muuta ja et oleks, mille üle natuke mõtiskleda.

Ma olen viimasel ajal oma fotosid üle vaadanud ja mõned on sellised, mida tahaks kohe eriti jagada. Lugusid ma räägin ka muidugi piltide abil, aga häid sõnumeid tahaks jagada veelgi. Nii nuputasin ja nuputasin ja nuputasingi välja, kuidas veebilehele eraldi galeriid teha. Sain jälle uue kogemuse ja veetsin loominguliselt aega.

Mida head fotogalerii teeb

Fotogalerii üks kasutusviis on selline, et sa võid keskenduda hetkeks mõnele oma küsimusele, seejärel valida mõne silmajäänud foto ja lugeda sõnumit. Nii foto kui ka sõnum võivad viia su mõtted uuele rajale ja anda uue inspiratsioonisädeme. Kes teab?

Kui soovid mõnda mu fotot päris endale ja suuremana, näiteks seinale riputamiseks, saad originaali tellida. Selleks võta minuga ühendust! Lisaboonus on jällegi see, et sa ju tunned ka autorit!

Kui galeriid ikka veel üles pole leidnud, siis see asub siinsamas: Fotod

Lisaks ma ei saa ka saladuses hoida, et raamat “Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid” saab järjest kiidusõnu ja elab mingit oma elu. See, et looming hakkabki tegelikult oma elu elama, on ka päris loomulik asi. Igasugune loometöö on ju tavaliselt jagamiseks tehtud! Raamat igal juhul tundub ise endale lugejaid leidvat. Loodan, et fotod hakkavad ka omale uusi seinu leidma, millel end koduselt tunda.

Ma riputasin mõned raamatu lugejate kiidusõnad ka raamatu lehele üles. Praegu on veel päris õige hetk ka endale see raamat soetada. Ka selleks kirjuta mulle: terviseviis@gmail.com ja ma kohe saadan.

Kauneid värve ja õnnelikke sündmusi teie kõigi ellu!