Teraapiad

kristallid foto: pexels
  • Valgus- ja värviteraapia

Valgusteraapia Bioptron valgusteraapiliste seadmetega toetab kõiki keha regeneratiivseid protsesse ja tugevdab ka immuunsüsteemi. Valgusteraapia käigus aktiveerub loomulikul viisil keha isetervenemise võime.

Valgus- ja värviteraapia aitab kiirendada haavade paranemist, leevendab valu või vähendab selle intensiivsust, aitab kaasa erinevate nahahaiguste ravile. Ravib hooajast tingitud haigusnähte – sügistalvist masendust. Pediaatrias võimaldab see lapsesõbralikku ravi.

Loe valgus- ja värviteraapia kohta veel

Lisainfot Bioptron valgusteraapiliste seadmete kohta

 

  • Reiki

Reiki on iidne ja loomulik idamaine tervendusmeetod, mille taasavastaja ja Jaapanist meieni tooja on dr Mikao Usui. Reiki tähendab universaalset eluenergiat, see on armastuse energia.

Muu hulgas taastab Reiki energia kehas energia harmoonilise liikumise, tugevdab immuunsüsteemi,  aitab kaasa valude leevendamisele, füüsiliste ja emotsionaalsete tervisemurede lahendamisele, hingehaavade paranemisele,  vabastab stressi, aitab saavutada paremat kontakti iseendaga ja toetab vaimsel arengurajal.

Reiki energia voolab kohta, mis vajab hetkel kõige rohkem abi.

Loe veel “Reiki on energeetiline kingitus sinule” 

 

  • Kristalliteraapia

Kristalliteraapia on hästi ära unustatud muistne tervendusviis, mis tänapäeval inimestele uuesti meenuma hakkab. Juba iidsest ajast on tunnustatud kristallide väge ja võimu ning kasutatud nende abi nii füüsilise keha tervendamiseks kui ka energeetiliste blokeeringute vabastamiseks.

Kristalliteraapias kasutatakse vääris- ja poolvääriskivide energiat ja seda saab hästi kombineerida teiste tervendusmeetoditega, näiteks Reikiga.

Loe veel “Kristalliteraapia loob uut inspiratsiooni” 

 

  • Kinesioteipimine

Kinesioteipimine  aitab mitmete tervisemurede puhul. Kinesioteipimine kui meetod aitab kaasa ülekoormusest või traumast kahjustatud kehapiirkonna taastumisele.

Kinesioteip kiirendab keha paranemisprotsessi, parandab vere- ja lümfiringet, kudede ainevahetust ja aitab vähendada turset.

Kasutatakse spetsiaalset teipi, mida võib kehal hoida mitu päeva ning mis ei takista duši all käimist. Kinesioteip on elastne, õhuke, veekindel ja rõõmsavärviline.

Loe veel “Kinesioteipimine aitab tervisemurede puhul”

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!