Massaažid

massaaz. foto: Pixabay
  • Jaapani näomassaaž

Jaapani näomassaaž on suurepärane võimalus kogeda sügavat lõdvestust koos näonahka hooldava efektiga. See on loomulik iluravi, mis sobib nii naistele kui meestele.

Näomassaaži käigus töödeldakse nägu, kaela ja õlgu, parandades lihaste toonust, vere- ja lümfiringet.  Näomassaaži tehnikad aitavad ka ennetada kortsukeste ja tursete teket.

Näomassaaži tegemisel kasutatakse spetsiaalset, nägu hooldavat, looduslikku õli.  Õli toidab ja hooldab nahka ning lõõgastumine rahustab meeli.

Näomassaaži saamiseks lebab klient mugaval massaažilaual ega pea end riidest lahti võtma. Taoline massaaž sobib suurepäraselt ka neile, kes kogu keha massaaži ei soovi.

Nagu teisigi massaažiliike, soovitatakse ka seda võtta kuurina. Siiski annab juba üks protseduur, mis kestab tavaliselt 30 minutit, mõnusa enesetunde.  Boonusena saab klient soovi korral ka valgusteraapia seansi näole või kaelale.

Loe veel “Jaapani näomassaaž on loomulik iluravi”

 

  • Kupumassaaž  ja klassikaline massaaž kombineeritult

Kupumassaažis mõjutatakse kupuga tekitatud vaakumi abil keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupp töötab vaakumteraapia põhimõttel. Kasutatakse erineva suurusega ja erinevast materjalist kuppe, samuti massaažikreemi, et kupp nahal paremini libiseks.  Kuputeraapiat tehakse lähtuvalt kliendi vajadustest, keskendudes konkreetsetele piirkondadele. Lisaks kasutatakse erinevaid käsimassaaži võtteid.

Kupumassaaž kiirendab vere- ja lümfiringet, muudab naha elastsemaks ja aitab eemaldada kehast toksiine. Kõhult, puusadelt ja reitelt kaob liigne rasv ja tselluliit. Paraneb siseorganite töö ja ainevahetus. Jääkainetest ja liigsest rasvast vabanemine toob kaasa energilisema oleku ja parema enesetunde.

Kupumassaaž lõdvestab pinges lihaseid ja kudesid ning aitab leevendada valu. Samuti rahustab närvisüsteemi, vähendab stressi ja aitab unetuse puhul. Leevendab ka kroonilist väsimust ja üleminekuea vaevusi. Kupumassaaž tugevdab immuunsüsteemi ja toob leevendust paljude tervisemurede puhul.

Klassikaline massaaž aitab samuti leevendada lihaspingeid, kiirendada vere- ja lümfiringet, puhastada kudesid jääkainetest, tõsta naha toonust ja elastsust, soodustada ainevahetust. Massaaži abil töödeldakse lihaseid, kõõluseid, nahka, naha aluskudesid. Mõjutatud saab ka närvisüsteem. Massaažil on ka energeetiline toime, see vähendab stressi ja loob heaolutunde.

Peale massaaži on soovitav juua piisavalt vett, et aidata kehal jääkainetest vabaneda.

Loe veel  “5 põhjust, miks olla vaimustuses kupumassaažist”

 

  • Taktiilne  massaaž 

Taktiilne massaaž loob lõdvestuse ja harmoonia seisundi, rahustab ning toob parema une. See on hoolitsus kogu kehale, eriti aga nahale, ajule ja ka hingele. See meditatiivne massaažiliik sobib eriti hästi tundlikele inimestele ja neile, kes soovivad “end oma nahas paremini tunda”. 

Taktiilne massaaž rahustab närvisüsteemi, ergutab vere- ja lümfiringet, parandab ka aju verevarustust, parandab naha tervist, stimuleerib seedimist, jääkainetest ja liigsest rasvast vabanemist. Leevendab valu, hirmu ja ärevust.

See on lõõgastav massaaž, mis ergutab keha tootma endorfiine ehk loomulikke valuvaigisteid ning stimuleerib hormoone oksütotsiin ja serotoniin. Serotoniin tekitabki hea tuju ja rahulolutunde.

Loe veel “Taktiilne massaaž loob heaolu tunde”

 

  • Energeetiline tasakaalustav massaaž 

Energeetilise massaaži käigus taastatakse eluenergia harmooniline liikumine kehas ja vabastatakse energiablokeeringuid. See aktiveerib keha isetervenemise võime ja tugevdab immuunsüsteemi, mis omakorda  aitab end tunda taas elujõulisena.

Energeetiline massaaž on tõhus emotsioonide tasakaalustamiseks, lõõgastumiseks, stressi, ärevuse ja pingete maandamiseks. Rahunedes saabub heaolu tunne, suurem rõõm ja mõtteselgus.

Energeetilise tasakaalustava massaažiga kaasneb ka Reiki energia vahendamine ning soovi korral võib kasutada kristallide ehk poolvääriskivide energiat.

Loe veel  “Reiki on energeetiline kingitus Sinule”

Ja veel “Meridiaanimassaaž ja tervendav puudutus”

 

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!