Massaažid

Massaaz Pixabay
  • Jaapani näomassaaž

Jaapani näomassaaž on suurepärane võimalus kogeda sügavat lõdvestust koos näonahka hooldava efektiga. See on loomulik iluravi, mis sobib nii naistele kui meestele.

Näomassaaži käigus töödeldakse nägu, kaela ja õlgu, parandades lihaste toonust, vere- ja lümfiringet.  Näomassaaži tehnikad aitavad ka ennetada kortsukeste ja tursete teket.

Näomassaaži tegemisel kasutatakse spetsiaalset, nägu hooldavat, looduslikku õli.  Õli toidab ja hooldab nahka ning lõõgastumine rahustab meeli.

Näomassaaži saamiseks lebab klient mugaval massaažilaual ega pea end riidest lahti võtma. Taoline massaaž sobib suurepäraselt ka neile, kes kogu keha massaaži ei soovi.

Nagu teisigi massaažiliike, soovitatakse ka seda võtta kuurina. Siiski annab juba üks protseduur, mis kestab tavaliselt 30 minutit, mõnusa enesetunde.  Boonusena saab klient soovi korral ka valgusteraapia seansi näole või kaelale.

Loe veel “Jaapani näomassaaž on loomulik iluravi”

 

  • Kupumassaaž  ja klassikaline massaaž kombineeritult

Kupumassaažis mõjutatakse kupuga tekitatud vaakumi abil keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupp töötab vaakumteraapia põhimõttel. Kasutatakse erineva suurusega ja erinevast materjalist kuppe, samuti massaažikreemi, et kupp nahal paremini libiseks.  Kuputeraapiat tehakse lähtuvalt kliendi vajadustest, keskendudes konkreetsetele piirkondadele. Lisaks kasutatakse erinevaid käsimassaaži võtteid.

Kupumassaaž kiirendab vere- ja lümfiringet, muudab naha elastsemaks ja aitab eemaldada kehast toksiine. Kõhult, puusadelt ja reitelt kaob liigne rasv ja tselluliit. Paraneb siseorganite töö ja ainevahetus. Jääkainetest ja liigsest rasvast vabanemine toob kaasa energilisema oleku ja parema enesetunde.

Kupumassaaž lõdvestab pinges lihaseid ja kudesid ning aitab leevendada valu. Samuti rahustab närvisüsteemi, vähendab stressi ja aitab unetuse puhul. Leevendab ka kroonilist väsimust ja üleminekuea vaevusi. Kupumassaaž tugevdab immuunsüsteemi ja toob leevendust paljude tervisemurede puhul.

Klassikaline massaaž aitab samuti leevendada lihaspingeid, kiirendada vere- ja lümfiringet, puhastada kudesid jääkainetest, tõsta naha toonust ja elastsust, soodustada ainevahetust. Massaaži abil töödeldakse lihaseid, kõõluseid, nahka, naha aluskudesid. Mõjutatud saab ka närvisüsteem. Massaažil on ka energeetiline toime, see vähendab stressi ja loob heaolutunde.

Peale massaaži on soovitav juua piisavalt vett, et aidata kehal jääkainetest vabaneda.

Loe veel  “5 põhjust, miks olla vaimustuses kupumassaažist”

 

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!