Teraapiad Massaažid

tee. foto: Pexels

Teraapiad ja massaažid, mida pakutakse Terviseviis teraapiakabinetis, aitavad leevendada nii füüsilise keha vaevusi kui hingehaavu. Tervise paranemiseks on ülioluline viia tasakaalu inimese keha, meel ja hing.

Iidsed terviseõpetused on alati järginud põhimõtet, et inimene on terve siis, kui ta on energeetilises tasakaalus ehk kooskõlas iseenda ja ümbritsevaga.  Oluline on ka eluenergia takistusteta voolamine keha energiameridiaanides.

On teada, et mõtete ja emotsioonidega kaasnevad kehas biokeemilised protsessid. Emotsioonide ja pingete rahunedes väheneb stress, ärevus, valu, väsimus, läbipõlemise tunne.

Siiski saab täielik tervenemisprotsess edukalt kulgeda ainult siis, kui inimesel on julgust ausalt ja sügavalt iseendasse vaadata.  Mõistes, kuidas igapäevane käitumine ja otsused meid mõjutavad, saame ühenduse isetervenemise võimega ja oskusega toetada oma tervist parimal viisil.

teraapiad-massaazid

Access Consciousness (tõlkes Ligipääs Teadlikkusele) – uute võimaluste loomiseks oma elus.

Valgus- ja värviteraapia – stressi ja masenduse leevendamiseks, organismi energiataseme tõstmiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks, haavade paranemise kiirendamiseks, nahaprobleemide leevendamiseks.

Muud teraapiad – emotsionaalse tasakaalu taastamiseks, energiablokeeringute vabastamiseks energiameridiaanides, elurõõmu ja mõtteselguse suurendamiseks.

Massaažid – lõõgastumiseks, heaolu tunde suurendamiseks, vere- ja lümfiringe parandamiseks, pingete leevendamiseks.

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!