Reiki on energeetiline kingitus Sinule

reiki

Reiki on energeetiline kingitus, mis voolab läbi Reiki praktiku Sinule, luues keha, meele, südame ja hinge harmooniat. See on iidne ja loomulik idamaine tervendusmeetod, mille taasavastaja ja Jaapanist meieni tooja on dr Mikao Usui. Reiki tähendab universaalset eluenergiat, mis on ju armastuse energia.

Usui Reiki Shiki Ryoho tähendab Usui Loomuliku Tervendamise Meetodit.

Kuidas tervendab Reiki energia?

See: 

  • taastab kehas energia harmoonilise liikumise,
  • tugevdab immuunsüsteemi ja aktiveerib seega organismi isetervenemise võimet,
  • aitab kaasa valude leevenemisele,
  • aitab lahendada füüsilisi, mentaalseid ja emotsionaalseid vaevusi, kuna tegeleb ka probleemide põhjustega,
  • lahustab energiablokeeringuid, lõdvestab ja alandab stressitaset,
  • aitab saavutada paremat kontakti iseendaga ja toetab vaimsel arengurajal.
  • See intelligentne energia voolab kohta, mis vajab hetkel kõige rohkem abi.

Mida seansi ajal ja pärast seda oodata?

Reiki seanss kestab umbes tund aega. Sel ajal hoiab praktik käsi Sinu kehal, vahendades tervendavat energiat. Isik, kellele energiat vahendatakse, lebab mugavates riietes lõõgastunult massaažilaual. Täieliku lõdvestuse saabudes võib jääda ka tukkuma.

Reiki teraapiat võib kombineerida kristallide energia ja teiste energeetiliste teraapiameetoditega (aga samuti massaažiga), muutes tervendava kogemuse veelgi sügavamaks.

Seansi tulemus on tavaliselt lõdvestunud ja rahulik seisund, suurenenud mõtteselgus ja kaastundevõime. Iga inimene on individuaalne ja seetõttu on iga kogemus erinev.

Tervendav energia võib käivitada kehas puhastusprotsessi, mille tagajärjel võivad esineda lühiajalised gripilaadsed sümptomid, pinnale võivad tõusta ka allasurutud emotsioonid, vanad mõttemustrid või olukorrad.

Sellised reaktsioonid näitavad alanud suurpuhastust Sinu olemuses. Puhastusprotsessi meeldivamaks muutmiseks joo puhast vett, söö kergelt, viibi looduses, jaluta või tegele joogaga, võta vanni või käi duši all, kuula rahustavat muusikat. Valmista endale rõõmu, puhastades oma keha ja meelt!

Reiki energia kasutusvõimalusi on väga palju. Näiteks võib seda energiat kasutada ka elusündmuste harmoniseerimiseks, suhete parandamiseks, ruumide puhastamiseks, unistuste parimal viisil täitumiseks.

Koduloomad on väga tundlikud tervendavale energiale ja soovivad sellest sageli osa saada. See loomulik tervendusviis sobib ka loomadele suurepäraselt.

Reiki sobib suurepäraselt täienduseks traditsioonilisele meditsiinile, kuid ei asenda seda.

Reikis tuntakse viit põhimõtet, mida on kasulik oma igapäevalus kasutusele võtta. Need põhimõtted on:

Just praegu

ma loobun vihast

ma loobun muretsemast

olen tänulik kõige eest

olen aus kõigis oma tegemistes

olen kaastundlik enda ja teiste vastu.

õunapuu õied

Võimalikud on ka Reiki kaugseansid. Küsi infot!