Kundalini jooga tunnid

jooga

Kundalini jooga õpetab elamise kunsti

See on imetlusväärne tehnika, mis rõõmustab keha, vaigistab meelt ja kosutab hinge. Saavutades parema kontakti iseendaga ja äratades endas peituvad anded, muutub kogu elu kirkamaks.

“Ka kõige ebaausama inimesega võid sa olla aus; kõige vihasemaga rahulik; kõige solvavama inimesega elegantne. Kui sinu isiksuse tasakaal, sensitiivsus ja projektsioon jäävad sinu kontrolli alla, siis oled ära õppinud elamise kunsti.” (Yogi Bhajan)

Kundalini jooga distsiplineerib ja õpetab sind oma energiat paremini juhtima

Tunnis kasutatakse selleks füüsilisi harjutusi, käteasendeid, hingamistehnikaid, mantramuusikat ja meditatsiooni. Tõstes keha energiataset ja treenides hüpikmeelt, muutud loovamaks, väärikamaks, targemaks, intuitiivsemaks, kaastundlikumaks ja kannatlikumaks. Kindlasti muutuvad ka alateadvuse meelemustrid, milleks on hirmud, ebakindlus, enesehalvustamine, minevikuvalud.

Kundalini jooga iidsed teadmised on meieni toonud Harbhajan Singh Khalsa Yogiji ehk Yogi Bhajan. Kundalini jooga on inimteadvuse kasutusjuhend ja selle eesmärgiks on aidata Sul elada terve, elurõõmsa, armastava ja kartmatuna.

Omandades tehnilised oskused õnnelikuks eluks, ära unusta, et vastutus praktiseerida ja kogeda lasub sinul endal!

Joogatundide kohta info saamiseks kirjuta: terviseviis@gmail.com

Annika Reinumägi /Nam Jiwan Kaur/

Sat Nam!

joogaõpetaja

Lehe tunnuspilt: Pixabay