Kundalini jooga tunnid

jooga

Uudis! Väikeses grupis toimuvatesse jooga tundidesse on veel mõni vaba koht! Kui armastad rahu ja tasakaalu ning tunned, et see sõnum Sinus heliseb, oled oodatud grupiga liituma! Tunnid toimuvad Tartus, Tammelinnas, teisipäeviti kell 19.00-20.30, toimumiskoht teatatakse registreerumisel.

Tunnis teeme harjutusi kundalini- ja tantsujoogast, mediteerime, lõdvestume. Kõlavad mantrad. Kaasame ka Shindost tuntud venitusharjutusi. Tunnid on pigem rahulikud. Võimalusel võta kaasa oma joogamatt, pleed või suur sall ja kindlasti mugavad riided. Mõned matid on ka kohapeal olemas. Joogiks pakutakse taimeteed.

Osaluspanus: üksiktund 8 eurot.

Registreerumine ja info: terviseviis@gmail.com

10.05.2019

 

Kundalini jooga õpetab elamise kunsti

See on imetlusväärne tehnika, mis rõõmustab keha, vaigistab meelt ja kosutab hinge. Saavutades parema kontakti iseendaga ja äratades endas peituvad anded, muutub kogu elu kirkamaks.

“Ka kõige ebaausama inimesega võid sa olla aus; kõige vihasemaga rahulik; kõige solvavama inimesega elegantne. Kui sinu isiksuse tasakaal, sensitiivsus ja projektsioon jäävad sinu kontrolli alla, siis oled ära õppinud elamise kunsti.” (Yogi Bhajan)

Kundalini jooga distsiplineerib ja õpetab sind oma energiat paremini juhtima

Tunnis kasutatakse selleks füüsilisi harjutusi, käteasendeid, hingamistehnikaid, mantramuusikat ja meditatsiooni. Tõstes keha energiataset ja treenides hüpikmeelt, muutud loovamaks, väärikamaks, targemaks, intuitiivsemaks, kaastundlikumaks ja kannatlikumaks. Kindlasti muutuvad ka alateadvuse meelemustrid, milleks on hirmud, ebakindlus, enesehalvustamine, minevikuvalud.

Kundalini jooga iidsed teadmised on meieni toonud Harbhajan Singh Khalsa Yogiji ehk Yogi Bhajan. Kundalini jooga on inimteadvuse kasutusjuhend ja selle eesmärgiks on aidata Sul elada terve, elurõõmsa, armastava ja kartmatuna.

Omandades tehnilised oskused õnnelikuks eluks, ära unusta, et vastutus praktiseerida ja kogeda lasub sinul endal!

Joogatundide kohta info saamiseks kirjuta: terviseviis@gmail.com

Annika Reinumägi /Nam Jiwan Kaur/

Sat Nam!

joogaõpetaja

Lehe tunnuspilt: Pixabay