Juturing naistele “Inimeste erinevad maailmad ja loomine”

juturing-naistele-loomine

Pühapäev, 21.aprill kell 16:00 – 18:00

Tartu, Tammelinn, asukoht täpsustatakse registreerumisel

Teada on, et võimalus tegeleda loominguga muudab sind õnnelikumaks ja seega ka tervemaks. Loomine pole ainult maalimine ja kirjutamine, see on ka taimede istutamine koduaeda, uute ideede genereerimine koosolekusaalis ja oma elu sündmuste planeerimine.

Loomine on tegevus, mille tulemusena ilmub midagi reaalsusesse. Sellega tegelevaid inimesi armastatakse nimetada loomeinimesteks. Need inimesed kogevad midagi, mõtisklevad selle üle, tunnetavad ja selle tulemusena teevad nad midagi valmis. Mõned loomingud innustavad meid ja annavad elule sära, teised mitte.

Mida Sina lood? Kus Sina käid, mida näed, märkad, koged, mõtled ja tunned ning mida selle põhjal lood? Milline tegevus ja suhtumine on elus hoopis takistuseks ja loob soovitule vastupidist?

Miks on nii, et mõnedel inimestel muutuvad ideed tegudeks kergusega, teised seevastu ei jõuagi mõtetest kaugemale? Võib tunduda, et inimesed elaksid nagu erisugustes maailmades, kus soovid täituvad ja loomine toimub erineval viisil ja erineva kiirusega. Millises maailmas elamise oled sina valinud ja mis siis, kui su elus oleks rohkem rõõmu ja kergust?

Oled kindlasti märganud, kui oluline on ka heade suhete loomine ja hoidmine. Milliseid inimesi siis kaasata oma ellu ja milliseid pigem vältida?

Naistele pühendatud juturingis arutleme ja jagame kogemusi neil teemadel, samuti räägime astroloogilistest seisudest ja  teeme meditatsiooni. Naudime taimeteed ja naiste ühist väge.

Kuulata, kas see kutse Sinus heliseb ja anna oma osalemissoovist teada! Võta kaasa sõbralik meel ja mugavad riided. Kohtade arv on piiratud.

Registreeru: terviseviis@gmail.com

Osaluspanus: 15 €, kohapeal

Sind ootab Annika Reinumägi

Kui Sulle meeldib elu või soovid seda muuta rõõmsamaks, siis see vestlusring on just Sulle!