Jaapani näomassaaž on loomulik iluravi

näomassaaž

Jaapani näomassaaž on suurepärane võimalus kogeda sügavat lõdvestust koos näonahka hooldava efektiga. Selline spetsiaalne näomassaaž sobib kõigile, kes soovivad nautida head enesetunnet  ja kaunist välimust. See on loomulik iluravi, mis sobib nii naistele kui meestele. 

Jaapani näomassaažis kasutatakse tuhandeid aastaid vanu jaapani ja hiina meditsiini teadmisi akupunktuuri punktide ja  energiameridiaanide kohta. Iga meridiaan on ühenduses kindlate organitega ja vastutab mitmete funktsioonide eest kehas.  Isegi  emotsionaalne seisund sõltub  eluenergia voolamisest meridiaanides.

Jaapanlased usuvad, et omavahel tasakaalus toimivad siseorganid ja vabalt ringlev eluenergia  loovad kehas kooskõla ja panevad aluse heale tervisele. Mõjutades meridiaane ja nendel asuvaid spetsiaalseid punkte ka ainult näos, ulatub selle mõju kogu kehale. Sageli ongi inimestel pärast sellist protseduuri tunne, nagu oleks masseeritud kogu nende keha.

Näomassaaži käigus töödeldakse nägu, kaela ja õlgu, parandades lihaste toonust, vere- ja lümfiringet. Lümfisüsteemi mõjutamine aitab nahal paremini toksiine väljutada ja näo lihaste mõjutamisel on nägu tõstev efekt. Näomassaaži tehnikad aitavad  iluravi kombel ka ennetada kortsukeste ja tursete teket.  Näomassaaž  on lõdvestav, tasakaalustav ja energiat andev samaaegselt.

Näomassaaži tegemisel kasutatakse spetsiaalset, nägu hooldavat, looduslikku õli. Kuna nahk peegeldab organismi tervislikku seisundit, on väga oluline selle eest hästi hoolitseda. Näo ja pea piirkonnas asuvad ka kõik meeled, millega tajume maailma enda ümber. Õli toidab ja hooldab nahka ning lõõgastumine rahustab meeli.

Näomassaaži saamiseks lebab klient mugaval massaažilaual ega pea end riidest lahti võtma. Taoline massaaž sobib suurepäraselt ka neile, kes kogu keha massaaži ei soovi.

Nagu teisigi massaažiliike, soovitatakse ka seda võtta kuurina. Siiski annab juba üks protseduur, mis kestab tavaliselt 30 minutit, mõnusa enesetunde.  Boonusena saab klient soovi korral ka valgusteraapia seansi näole või kaelale.

Vastunäidustused on akne, põletused, infektsioonid, alkoholijoove, hiljutised näoprotseduurid ja operatsioonid, samuti tuleb raseduse ajal olla väga ettevaatlik.

Võta ühendust ja broneeri aeg!

Oled oodatud!

ilus nägu