Energeetiline psühholoogia ehk koputamise kunst

Energeetiline psühholoogia ehk Mõtteväljaravi meetod põhineb iidsel Hiina akupunktuurikunstil. See seisneb sõrmedega koputamises energiameridiaanidel asuvatele konkreetsetele akupunktuuri punktidele. 

Inimese mõttevälja salvestunud kannatusi põhjustav energoinformatsioon ja blokeeringud takistavad eluenergia harmoonilist voolu ja seega endale püstitatud eesmärkide saavutamist. Pikaajaline stress põhjustab haigusi ja probleeme. Häirete eemaldamiseks ja energia tasakaalustamiseks mõjutataksegi inimese energeetilist süsteemi.

Energeetiline psühholoogia on meetod, mis aitab kaasa psühholoogiliste probleemide elimineerimisele

See vabastab traumast või stressist tingitud ennasthävitavaid mõtteid ja uskumusi.  Alateadlikke mõtte- ja tundemustreid, näiteks viha, raev, süütunne, häbitunne, ohvriroll, on võimalik muuta. Ka ülekaalu põhjustavad sageli lahendamata jäänud, piinavad emotsioonid.

Energiaga mõjutamisest on abi hirmudest ja foobiatest vabanemisel, emotsioonide tasakaalustamisel, inimsuhete parandamisel, enese aktsepteerimisel, enesehinnangu tõstmisel, oma probleemide põhjuste mõistmisel ja likvideerimisel. Energeetiline psühholoogia annab vahendid, mis võimaldavad saavutada paremat kontrolli oma tervise üle.

Naudi seda, kes Sa tõeliselt oled!