Access Consciousness Bars ja kehaprotsessid

Access Consciousness

Access Consciousness (tõlkes Ligipääs Teadlikkusele) aitab sul vabaneda oma mõtete, tunnete ja emotsioonide vastandlikkusest ja piirangutest, mis takistavad  loobumast igapäevastest draamadest, traumadest ja intriigidest. Need  elumuutvad tehnikad  ja protsessid väestavad sind vabalt valima ja looma sellist elu nagu sa tegelikult ihaldad.

Kui elu muutuks seikluseks, mida sa siis tahaksid valida ja luua?

Access Consciousness võimaldab sul luua oma elus kõike kergemal viisil kui sa siiani võib-olla uskunud oled. See annab sulle tavapärasest avarama vaatenurga, nii et sa võid märgata enda jaoks rohkem valikuid ja võimalusi ning jõuda parema terviseni.

Access Consciousness sisaldab endas mitmeid vahendeid ja tehnikaid, nende hulgas Access Bars ja erinevad energeetilised kehaprotsessid.

Access Bars

“Barside jooksutamine” aitab teha elus muudatusi, lukustades lahti vanu, piiratud mustreid ja vaatepunkte. Nii saad hakata vastu võtma rohkem teadlikkust, tervist ja eluküllust.

Barsid on 32 energiapunkti pea piirkonnas, kuhu on salvestatud sinu mõtted, uskumused, emotsioonid ja hoiakud, mida sa oled liialt tähtsustanud ja mis nüüd su elu takistavad. Seansi käigus puudutatakse neid energiapunkte õrnalt ja nii piirangud vabanevadki.

See tehnika aitab luua muutust ja kergust igas eluvaldkonnas. Huvitav, kui õnnelik sa võiksid olla?

Barsi seanss kestab tavaliselt 60 kuni 90 minutit. Võimalik on teha seanssi ka pikemat või lühemat aega.

Access kehaprotsessid

Energeetilised kehaprotsessid võivad aidata sul luua paremat ühendust oma kehaga ja taastada keha mitmetest talitlushäiretest.  Nendest protsesidest võib olla abi  keha kõigile organitele ja organismi elundite süsteemidele.

Seansi käigus kasutatakse spetsiaalseid käteasendeid  kehal. Seanss toimub läbi riiete ja kestab samuti tavaliselt 60 kuni 90 minutit, kuid seda on võimalik teha ka pikemat või lühemat aega.

  • Immuunsüsteemi tugevdamine

Kehaprotsess inimese enda keha isetervenemisvõime aktiveerimiseks. Eriti kasulik on seda teha  haiguse järgselt või viiruste ennetamiseks. Tugev immuunsüsteem on hea tervise saavutamiseks ja säilitamiseks ülioluline.

  • Luustiku süsteemi tugevdamine

See kehaprotsess on toetav nõrga luustiku, samuti nõrkade hammaste korral. Kasulik ka kõigile liigestele, samuti traumade korral, operatsioonide eelselt ja järgselt. Võib kasu tuua ka näiteks selgroo paindlikumaks või sirgemaks muutumisel.

  • Ainevahetuse parandamine

Kui tunned, et ainevahetus pole piisavalt kiire ja rakud ei uuene enam nii nagu soovid, siis see protsess aitab olukorda paremaks muuta. Hästi toimiv ainevahetus aitab säilitada nooruslikku välimust, head enesetunnet ja aeglustada vananemisprotsessi!

  • Põletikuliste protsesside vähendamine

Protsess leevendab erinevaid põletikulisi haigusnähte kehas.

  • Posttraumaatilise stressihäire leevendamine

Kui sa elad üha uuesti läbi hirmu ja ärevuse tunnet, mis on tekkinud läbielatud trauma või traumeeriva sündmuse nägemise tagajärjel, võid saada kasu sellest kehaprotsessist. Traumeerivad sündmused, millesse oled nn. kinni jäänud ja elad neid üha uuesti läbi, võivad olla õnnetused, avariid, vägivald vms.

  • Hoolivamate suhete loomine

Kui oled seni tõmmanud oma ellu partnereid, kellega suhe ei toimi ja kes pole sinu suhtes hoolivad, siis see protsess võib aidata neid mustreid muuta. Samuti võid saada parema kontakti oma kehaga. Kui sa pole suhetes õnnelik, võib see takistada ka sinu loomingulist väljendust.

  • Ja palju muud…

Kui sulle siit midagi nn. heliseb, sa oled valmis ühendust oma kehaga paremaks muutma ja kogema rohkem heaolu, siis:

Võta ühendust ja broneeri aeg!

 

Loe veel:

“Access Consciousness: rõõm ja kergus”

“Access Consciousness – korduma kippuvad küsimused”

Access Consciousness ametlik lehekülg: www.accessconsciousness.com