Access Consciousness: rõõm ja kergus

Access Consciousness rõõm ja kergus

Oled sa mõnikord imestanud, kuidas mõni inimene tundub olevat sageli heas tujus, jätkuvalt noorusliku välimusega ja oskavat elumuresid kergesti lahendada? Teisel seevastu jäävad tegevused ja soovid kuidagi toppama ning tõbedele ja ebameeldivustele on ta justkui magnetiks? Täna tutvustan sulle üht meetodit, milleks on Access Consciousness, mis aitab sul oma eksistentsi, mida sa seni võib-olla liiga ängistavaks pidasid, lõbusamaks muuta.

Access Consciousness on tavapärasest erinev vaatenurk elule

Tavapärasest erinev on juba see, kui keegi ütleb sulle, et sinuga pole midagi valesti! Kui lõpetad uskumise, et oled piiratud ja rumal, nii nagu meile sünnist saadik on õpetatud, avanevad kõikide võimaluste uksed ja aknad.  Kui sinu jaoks on aga kõik võimalused avatud, mida sa siis luua tahaksid?

Access Consciousness tähendab tõlkes Ligipääs Teadlikkusele ja annabki sulle ligipääsu piiramatutele võimalustele oma elu ja suhtumist muuta.  Need on tõeliselt elu ümberkujundavad tehnikad, tööriistad ja protsessid, mis õpetavad sind olema oma igapäevaelus rohkem teadlik ja loobuma barjääridest, mille oled ehitanud vastuvõtmise võime ette. Sest kui soovid, et sinu ellu midagi ägedat ilmuks, pead olema valmis seda ka vastu võtma!

Kui palju seiklusi ja rõõmu sa oleksid valmis vastu võtma ja oma ellu lubama?

Mis siis, kui see on lihtsalt üks huvitav vaatenurk?

Tavaline vaatenurk on, et tuleb lõputult harutada oma emotsioonide, tunnete, mõtete ja uskumuste sasipundart. Traumasid, draamasid ja intriige peetakse nii oluliseks, et ilma nendeta ei kujuta elu ettegi ja seetõttu harjutatakse nende järgi käitumine lastele sisse sünnist saadik. Kui vabastav võiks aga olla endale meelde tuletada, et kõik see on lihtsalt üks huvitav vaatenurk?

Kõik minu hinnangud, arvamused, uskumused, emotsioonid, mõtted, tunded on lihtsalt üks huvitav vaatenurk ja mitte midagi muud. Mul pole tegelikult mingit põhjust seda nurka üle dramatiseerida ja ma võin lubada kõigil teistel vaadata nende isiklikku maailma nende oma huvitavast vaatenurgast!

Access Consciousness huvitav vaatenurk

Kuidas on aga võimalik loobuda uskumast midagi, mida seni oled maailma alustalaks pidanud ja lubada endale toimimist lihtsalt olemisest, teadmisest ja tajumisest? Ja mis on see nähtamatu maagiline asi, mis aitab sul olukordi muuta ning luua absoluutselt kõike?

Mis kasu on teadlikkusest?

Teadlikkus on võime hinnangutevabana olla kohal igas oma elu hetkes, mis omakorda võimaldab sul avaneda uutele võimalustele. Kui sa ei kuluta energiat hinnangute andmisele, siis võid vaadata maailma just nii, nagu see on (see tähendab, et mitte nii, nagu sa tahaksid, et kõik oleks või nii, nagu kõik sinu arvates peaks olema). Sel viisil on sul võimalik vastu võtta kõike, loobuda millegi tagasi lükkamisest ja luua rohkem ning ägedamaid asju, kui sa üldse ette oskad kujutada.

Access aitab sul märgata, mis on sinu jaoks õige ja tõde.  Mis siis, kui sa teaksid tegelikult rohkem, kui sa iial oled endale tunnistanud?

Accessi eesmärk ongi juhatada sind punkti, kus pole hinnanguid ja luua teadlikkuse ja ühtsuse maailm.

Ühel päeval hakkas üks mees universumilt küsimusi küsima

See mees oli Gary Douglas ja tema küsimused puudutasid seda, kuidas muuta oma elu ja kogu maailm paremaks kohaks. Gary Douglas hakkas tajuma ja edastama teatud kindlat energiat ja informatsiooni ning nii saigi alguse Access Consciousness.

Gary Douglas oli see, kes tajumise tulemusena leidis 32 energiapunkti pea piirkonnas, mida nüüd tuntakse barsidena ning mis aitavad inimestel meie planeedil märgata avaramat pilti ja varasemast erineval viisil toimida.

Kas mäletad, et lapsena olid sinagi küsimuste küsimise meister?

Mis see on? Mis sellega teha annab? Aga kas teisiti saab ka? Mis siis kui vajutan siia? Mis juhtub kui ma jooksen minema?

Lõputud küsimused võivad lapsevanemad hulluks ajada. Mis aga oleks, kui sa nüüd, täiskasvanuna, ei otsikski kõigile küsimustele vastust, vaid laseksid küsimusel enda sees lihtsalt kajada?

Ilma vastust otsimata vahendavad küsimused teadlikkust, kuidas saab genereerida erakordset elu. Küsimused avavad võimaluste uksi, „õigetesse” vastustesse klammerdumine aga sulgeb need uksed. Selleks, et midagi saada, tuleb küsida ja olla avatud kõigele, mis juhtuma hakkab!

Kuidas oleks, kui kogu inimkond saaks kogeda elurõõmu ja edu?

Gary Douglase loodud Access Consciousness on kasutusel enam kui 17 riigis ja viimase 30 aasta jooksul on see muutnud kümnete tuhandete inimeste elu kogu maailmas. Kui sul pole hinnanguid, muudad sa alati midagi paremaks ja kui muudad oma isiklikku elu paremaks, muudad lisaks ka kõike enda ümber!

Milline maagia võiks juba täna su ellu ilmuda?

Põhiline, mis inimestele, sealhulgas mulle, Accessi puhul meeldib, on see, et see meetod päriselt töötab!

Siit saad veel vastuseid Access Consciousness korduma kippuvatele küsimustele.

Said sa julgustust, et Barsi ja kehaprotsesse omal nahal järele proovida?