Access Consciousness – korduma kippuvad küsimused

küsimused

Väga vahva, et sa oled uudishimulik ja sul on tekkinud küsimused! Access Consciousness Bars ja kehaprotsessid  on rahvusvaheliselt tuntud ja nende kohta on päris palju kirjandust. Võtsin siia aga kokku mõned olulisemad küsimused ja vastused nende tehnikate  kohta, et sa ei peaks seda infot mujalt otsima hakkama.

Kust see tehnika pärit on?

Access Consciousness® loojad on Gary Douglas ja dr  Dain Heer. See tehnika on viimase 30 aasta jooksul muutnud kümnete tuhandete inimeste elusid enam kui 17 riigis. Sellel teemal on kirjutatud mitmeid raamatuid, saadaval on Youtube videod, korraldatakse  üritusi ja koolitusi.

Mida Access Consciousness tähendab ja mis Barsi seansi ajal toimub?

Access Consciousness  tähendab Ligipääs Teadlikkusele. Seansi ajal kasutatakse Access Bars tehnikat, kehaprotsesse ja verbaalseid protsesse. Seansi saaja lebab mugaval massaažilaual ja lõõgastub. Tehnikad toimuvad läbi riiete.

Gary Douglas ja dr Dain Heer on öelnud, et halvim, mis Barsi seansil võib juhtuda, on tunne, et oled saanud elu parima peamassaaži, kuid parimal juhul (kui oled selleks valmis) võib muutuda kogu sinu elu.

Mis on Access kehaprotsessid?

Access Consciousness kehaprotsessid on tehnikad, kus kasutakse erinevaid käte asendeid kehal ja suunatakse spetsiifilisi energiad liikuma erinevatesse kohtadesse kehas. Need protsessid taastavad keha loomuliku tasakaalu, aidates kaasa keha paranemisele ja pikaealisusele. Kasutatavad energiad on keha loomulikud energiad.

Access kehaprotsessid aitavad sul saada paremat ühendust oma kehaga ja võimaldavad energial voolata sinu ja su keha vahel. Kehaprotsesside kogemine loob rohkem kergust ja heaolu ning parema tervise.

Kehaprotsessid töötavad nii kogu keha kui ka üksikute organismi süsteemide tasakaalustamisega, nagu näiteks immuunsüsteem või seedimine jms.

Mida need energiad minu kehas teevad ja milline tunne see on?

Need energiad teevad sama mida arvuti delete nupp rämpspostiga. Need hävitavad piiranguid loonud energiat ja vabastavad ruumi uuteks, paremateks võimalusteks. Need energiad aitavad kehal tasakaalu taastada, nii et keha on võimeline oma vigastusi ja kahjustusi tervendama.

Iga inimene tunneb energiaid erinevalt. Mõni võib tunda sooja või külma tunnet, surinat kehas või rahunemise tunnet. Mõni inimene ei tunne midagi ja ka sellega pole midagi valesti. Energiad toimivad ikka.

Kuidas Barsi seanss mulle mõjub?

Seansi kasutegurid võivad olla väga mitmesugused. Tavaliselt tunnevad inimesed peale Barsi ja kehaprotsesse rahu ja kergust, füüsilised vaevused on leevenenud, valud kadunud, vigastused paranevad paremini, kehakaal võib väheneda, uni muutuda sügavamaks ja rahulikumaks, energiatase ja seksuaalsus suureneda. Emotsionaalsed ja psüühilised traumad, ärevus ja stress võivad saada vabastatud.

Muudatused paremuse poole võivad toimuda kõigis eluvaldkondades, paraneda võib füüsiline ja vaimne tervis, materiaalne olukord, suhted jne. Võid tunda, et kõik mis ärritas sind enne seanssi, ei oma enam tähtsust ja sa ei reageeri enam olukordadele, mis sind minevikus ärritasid.

Millised on pikaajalised mõjud pärast Barsi seansse?

Regulaarseid Barsi seansse kogenud inimeste elud  muutuvad tavaliselt lihtsamaks ja paremaks. Pärast igat seanssi mõju suureneb.

Kas barsid on ka mu lapsele ohutud?

Bars ja kehaprotsessid on ka lastele täiesti ohutud. Nende tehnikate kasutamisel ei ole vastunäidustusi.

Kas ma pean sellesse uskuma, et see toimiks?

Kas sa usud, et see reaalsus, milles sa parajasti elad, on ainuvõimalik ja seda ei saa muuta? Access Consciousness tehnikad muudavad sinu uskumusi ja vabastavad sind piirangutest, mis takistavad sul nägemast piirituid võimalusi.

Kui pikk üks seanss on ja kui palju seansse ma pean võtma?

Access Barsi seanss kestab tavaliselt 60 kuni 90 minutit. Võimalik on teha seanssi ka pikemat või lühemat aega, vastavalt vajadusele. Saada kasvõi lühemat seanssi on siiski parem, kui üldse mitte seanssi saada!

Universum ei muuda su elu ilmselt hetkega (kuigi, kes teab?), nii et hea oleks võtta siiski vähemalt 3 seanssi. Loomulikult on suurepärane saada neid protsesse pidevalt, kasvõi iga päev või iga nädal.

Kas mul peab olema kindel probleem, et seansile tulla?

Kas elu peab muutuma väljakannatamatuks, enne kui sa midagi ette võtad? Või saab alati midagi veel paremaks minna? Sul võib olla tõsine terviseprobleem kuid võid ka tulla näiteks selleks, et saada uut inspiratsiooni, lõõgastuda jms.

Veel mõned küsimused: mida teadus selle kõige kohta ütleb?

On mõõdetud, et ajulained aeglustuvad Barsi seansi ajal tavapärasest  beeta sagedusest  lõõgastuse või meditatsiooni seisundisse, teeta sagedusele. Kindlaks on tehtud, et konkreetsete peas asuvate punktide kerge puudutamine nende poolt, kes „jooksutavad barse”, tekitab sügavat lõõgastust ja suuri muutusi isiksuses ja käitumises. Teaduslikult on tõestatud, et Bars muudab aju elektrilist toimimist. Internetist leiab sellekohast teaduslikku kirjandust.

Siin on näiteks dr Dain Heer´i ja dr Terrie Hope video Access Barsi mõjust ärevuse ja depressiooni puhul. The Effect of Access Bars on Anxiety & Depression with Dr. Dain Heer & Dr. Terrie Hope.

Dr Terrie Hope teaduslik uurimus näitas, et  üks 90-minutiline Access Bars seanss aitas oluliselt vähendada depressiooni ja ärevuse taset. See uurimus kinnitas, et Bars võib olla efektiivne ärevuse ja depressiooni raviks. Ajulainete mõõtmise tulemused enne ja pärast Barsi seanssi tõid välja, et Access Bars võib mõjutada paremuse suunas  intelligentsust, õppimisvõimet, erksust, reaktsioonikiirust ja loovust.

Kuidas ma saan seansile tulla?

Terviseviis kontaktid leiad siit.

Kui kallis see teraapia on?

Hindade kohta leiad info siit.

Loe veel:

“Access Consciousness Bars ja kehaprotsessid”

“Access Consciousness: rõõm ja kergus”

Kui sul on veel mõned vastuseta jäänud küsimused, palun kirjuta: terviseviis@gmail.com